Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-4910
12X12-6-4910
12X12-6-4910 3M (TC)
18474iat-vhb-tapes-us-a4-size-bro.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED CLR 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0400" (40.0 mils, 1.016mm)
Temperature Range: 200°F (93°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Acrylic Foam
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED CLR 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0400" (40.0 mils, 1.016mm), Temperature Range: 200°F (93°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Acrylic Foam.