Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-4926
12X12-6-4926
12X12-6-4926 3M (TC)
3m-vhb-tapes.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0150" (15.0 mils, 0.381mm)
Temperature Range: 200°F (93°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Paper
Thickness - Backing, Carrier: 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0150" (15.0 mils, 0.381mm), Temperature Range: 200°F (93°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Paper, Thickness - Backing, Carrier: 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm).