Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-4952
12X12-6-4952
12X12-6-4952 3M (TC)
18474iat-vhb-tapes-us-a4-size-bro.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm)
Temperature Range: 160°F (71°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic, 300LSE
Backing, Carrier: Paper
Thickness - Adhesive: 0.0420" (42.0 mils, 1.067mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 12"X12", Packaging: Bulk, Color: White, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm), Temperature Range: 160°F (71°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, 300LSE, Backing, Carrier: Paper, Thickness - Adhesive: 0.0420" (42.0 mils, 1.067mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm), Part Status: Active.