Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-4991
12X12-6-4991
12X12-6-4991 3M (TC)
VHB_Surface_Prep.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0900" (90.0 mils, 2.286mm)
Temperature Range: 200°F (93°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polyethylene Film
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0900" (90.0 mils, 2.286mm), Temperature Range: 200°F (93°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyethylene Film.