Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-5419
12X12-6-5419
12X12-6-5419 3M (TC)
3mtm-low-static-polyimide-film-tape-5419.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE FILM GOLD 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Gold
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0027" (2.7 mils, 0.069mm)
Temperature Range: -100°F ~ 500°F (-73°C ~ 260°C)
Tape Type: Film
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Masking, High Temperature, Wave Soldering
Adhesive: Silicone
Backing, Carrier: Polyimide
Thickness - Adhesive: 0.0017" (1.7 mils, 0.043mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE FILM GOLD 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Gold, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0027" (2.7 mils, 0.069mm), Temperature Range: -100°F ~ 500°F (-73°C ~ 260°C), Tape Type: Film, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Masking, High Temperature, Wave Soldering, Adhesive: Silicone, Backing, Carrier: Polyimide, Thickness - Adhesive: 0.0017" (1.7 mils, 0.043mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm), Part Status: Active.