Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-5952
12X12-6-5952
12X12-6-5952 3M (TC)
vhbtm-tapes-4611-and-5952-flyer.PDF
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED BLK 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm)
Temperature Range: 250°F (121°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polyethylene Film
Thickness - Adhesive: 0.0400" (40.0 mils, 1.016mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED BLK 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm), Temperature Range: 250°F (121°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyethylene Film, Thickness - Adhesive: 0.0400" (40.0 mils, 1.016mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm).