Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-7413
12X12-6-7413
12X12-6-7413 3M (TC)
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE MASKING AMBER 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Amber
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0024" (2.4 mils, 0.061mm)
Temperature Range: -100°F ~ 500°F (-73°C ~ 260°C)
Tape Type: Masking
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Masking, High Temperature
Adhesive: Silicone Thermosetting
Backing, Carrier: Polyimide
Thickness - Adhesive: 0.0014" (1.4 mils, 0.036mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE MASKING AMBER 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Amber, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0024" (2.4 mils, 0.061mm), Temperature Range: -100°F ~ 500°F (-73°C ~ 260°C), Tape Type: Masking, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Masking, High Temperature, Adhesive: Silicone Thermosetting, Backing, Carrier: Polyimide, Thickness - Adhesive: 0.0014" (1.4 mils, 0.036mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm), Part Status: Obsolete.