Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-7419
12X12-6-7419
12X12-6-7419 3M (TC)
3m-low-static-polyimide-film-tape-7419.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE FILM AMBER 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Amber
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm)
Tape Type: Film
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Masking, Protection, Sealing
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polyimide
Thickness - Adhesive: 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE FILM AMBER 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Amber, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm), Tape Type: Film, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Masking, Protection, Sealing, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyimide, Thickness - Adhesive: 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm), Part Status: Active.