Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-8997
12X12-6-8997
12X12-6-8997 3M (TC)
000536
Виробник: 3M (TC)
Description: POLY TAPE 12"X12" PACK OF 6
Packaging: Bulk
Color: Amber
Length: 108' (32.9m) 36 yds
Thickness: 0.0022" (2.2 mils, 0.056mm)
Temperature Range: 500°F (260°C)
Tape Type: High Temp Polyimide
Width: 12.00" (304.80mm)
Adhesive: Conductive Silicon
Backing, Carrier: Polyimide
Thickness - Adhesive: 0.0012" (1.2 mils, 0.030mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POLY TAPE 12"X12" PACK OF 6, Packaging: Bulk, Color: Amber, Length: 108' (32.9m) 36 yds, Thickness: 0.0022" (2.2 mils, 0.056mm), Temperature Range: 500°F (260°C), Tape Type: High Temp Polyimide, Width: 12.00" (304.80mm), Adhesive: Conductive Silicon, Backing, Carrier: Polyimide, Thickness - Adhesive: 0.0012" (1.2 mils, 0.030mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm), Part Status: Active.