Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-9472LE
12X12-6-9472LE
12X12-6-9472LE 3M (TC)
000044
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 12" 6PK
Packaging: Bulk
Length: 12.00" (304.80mm)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 12" 6PK, Packaging: Bulk, Length: 12.00" (304.80mm), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).