Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-9626
12X12-6-9626
12X12-6-9626 3M (TC)
adhesive-transfer-tape-with-adhesive-360-9626-9627.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRANSFER CLR 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Temperature Range: 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 12.00" (304.80mm)
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Paper
Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0032" (3.2 mils, 0.081mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRANSFER CLR 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm), Temperature Range: 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 12.00" (304.80mm), Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Paper, Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0032" (3.2 mils, 0.081mm), Part Status: Active.