Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-CN3190
12X12-6-CN3190
12X12-6-CN3190 3M (TC)
3mtm-nickel-on-copper-plated-polyester-fabric-tape-cn-3190.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: RF EMI SHLDING SHEET 12"X12" 6PK
Packaging: Bulk
Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Square
Type: Shielding Sheet
Width: 12.000" (304.80mm)
Adhesive: Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.004" (0.10mm)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI SHLDING SHEET 12"X12" 6PK, Packaging: Bulk, Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Square, Type: Shielding Sheet, Width: 12.000" (304.80mm), Adhesive: Conductive, Single Sided, Thickness - Overall: 0.004" (0.10mm), Part Status: Active.