Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-F9469PC
12X12-6-F9469PC
12X12-6-F9469PC 3M (TC)
9469-adhesive-transfer-tape.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRANSFER CLR 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0090" (9.0 mils, 0.229mm)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Attachment, High Temperature Applications
Adhesive: Acrylic, 100MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
Part Status: Active
на замовлення 154 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRANSFER CLR 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0090" (9.0 mils, 0.229mm), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Attachment, High Temperature Applications, Adhesive: Acrylic, 100MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm), Part Status: Active.