Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-LSE-110WF
12X12-6-LSE-110WF
12X12-6-LSE-110WF 3M (TC)
3M%20LSE%20VHB.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 12"X12"
Packaging: Bag
Color: White
Length: 12.00" (304.80mm) 1'
Thickness: 0.0433" (43.3 mils, 1.100mm)
Temperature Range: 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Bonding
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polyethylene Film
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 12"X12", Packaging: Bag, Color: White, Length: 12.00" (304.80mm) 1', Thickness: 0.0433" (43.3 mils, 1.100mm), Temperature Range: 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Bonding, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyethylene Film, Part Status: Active.