135-220-JTW
135-220-JTW RCD Components
100-Series-Datasheet_RevI.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES 22 OHM 5% 3W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.500" L (4.78mm x 12.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 22 Ohms
Написати відгук
Description: RES 22 OHM 5% 3W AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.500" L (4.78mm x 12.70mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 22 Ohms.