Продукція > NWS > 137-49-VDE-180
137-49-VDE-180
  • 137-49-VDE-180
  • 137-49-VDE-180
  • 137-49-VDE-180
  • 137-49-VDE-180
137-49-VDE-180 NWS
NW137-49VDE-180.pdf
Виробник: NWS
Category: Insulated Pliers
Description: Pliers; side,cutting,insulated; 180mm; Cut: with side face
Type of tool: pliers
Kind of pliers: cutting; insulated; side
Oblique pliers/knives features: high leverage
Blade hardness: 61-63 HRC
Conform to the norm: DIN ISO 5749; EN 60900; VDE
Cutting range: hard wire Ø2,6mm max; medium hard wire Ø3,7mm max; spring steel wire Ø2,2mm max
Pliers length: 180mm
Kind of cut: with side face
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Insulated Pliers, Description: Pliers; side,cutting,insulated; 180mm; Cut: with side face, Type of tool: pliers, Kind of pliers: cutting; insulated; side, Oblique pliers/knives features: high leverage, Blade hardness: 61-63 HRC, Conform to the norm: DIN ISO 5749; EN 60900; VDE, Cutting range: hard wire Ø2,6mm max; medium hard wire Ø3,7mm max; spring steel wire Ø2,2mm max, Pliers length: 180mm, Kind of cut: with side face.