Продукція > NWS > 137-49-VDE-200
137-49-VDE-200
  • 137-49-VDE-200
  • 137-49-VDE-200
  • 137-49-VDE-200
  • 137-49-VDE-200
137-49-VDE-200 NWS
NW137-49VDE-200.pdf
Виробник: NWS
Category: Insulated Pliers
Description: Pliers; side,cutting,insulated; 200mm; Cut: with side face
Cutting range: hard wire Ø2,8mm max; medium hard wire Ø4mm max; spring steel wire Ø2,5mm max
Pliers length: 200mm
Kind of cut: with side face
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Insulated Pliers, Description: Pliers; side,cutting,insulated; 200mm; Cut: with side face, Type of tool: pliers, Kind of pliers: cutting; insulated; side, Oblique pliers/knives features: high leverage, Blade hardness: 61-63 HRC, Conform to the norm: DIN ISO 5749; EN 60900; VDE, Cutting range: hard wire Ø2,8mm max; medium hard wire Ø4mm max; spring steel wire Ø2,5mm max, Pliers length: 200mm, Kind of cut: with side face.