Продукція > C3CONTROLS > 13SBLA120ST-13ARF
13SBLA120ST-13ARF
13SBLA120ST-13ARF c3controls
Виробник: c3controls
Description: 13MM ST 120V AMBER LED/LENS FLAT
Packaging: Bag
Voltage: 120V
Type: LED
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Red
Ingress Protection: IP20
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.51" (13.00mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 13MM ST 120V AMBER LED/LENS FLAT, Packaging: Bag, Voltage: 120V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Red, Ingress Protection: IP20, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.51" (13.00mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.