Продукція > C3CONTROLS > 13SBLG120ST-13GNF
13SBLG120ST-13GNF
13SBLG120ST-13GNF c3controls
Виробник: c3controls
Description: 13MM ST 120V GREEN LED/LENS FLAT
Packaging: Bag
Voltage: 120V
Type: LED
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Green
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.51" (13.00mm)
Lamp Color: Green
Lens Style: Round with Flat Top
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: 13MM ST 120V GREEN LED/LENS FLAT, Packaging: Bag, Voltage: 120V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Green, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.51" (13.00mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.