Продукція > C3CONTROLS > 13SBLR120ST-13RDR
13SBLR120ST-13RDR
13SBLR120ST-13RDR c3controls
Виробник: c3controls
Description: 13MM ST 120V RED LED/LENS ROUND
Packaging: Bag
Voltage: 120V
Type: LED
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Red
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.51" (13.00mm)
Lamp Color: Red
Lens Style: Round with Flat Top
на замовлення 75 шт:
Написати відгук
Description: 13MM ST 120V RED LED/LENS ROUND, Packaging: Bag, Voltage: 120V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Red, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.51" (13.00mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.