14-004-181B Aries Electronics
11019-pin-staked-flex-jumpers.pdf
Виробник: Aries Electronics
Description: PIN-STAKED FLEX JUMPER 14POS
Packaging: Bulk
Contact Termination: Solder Tab to Solder Tab
Length: 4.00" (101.60mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 14
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PIN-STAKED FLEX JUMPER 14POS, Packaging: Bulk, Contact Termination: Solder Tab to Solder Tab, Length: 4.00" (101.60mm), Pitch: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Number of Positions: 14.