1440-PV-750-P
1440-PV-750-P Bourns Inc.
1440.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: DC SPD 50KA SINGLE PROT 750VDC
Packaging: Box
Features: Remote Signaling Contacts
Mounting Type: DIN Rail
Type: Type 1, Type 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Form: Base + Module
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 800VDC
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA
Current - Discharge (Max) (8/20µS): 50 kA
Current - Short Circuit Rating (SCCR): 25 kA
Voltage - Protection Level (VP) (2416): 2.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC SPD 50KA SINGLE PROT 750VDC, Packaging: Box, Features: Remote Signaling Contacts, Mounting Type: DIN Rail, Type: Type 1, Type 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Form: Base + Module, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 800VDC, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 50 kA, Current - Short Circuit Rating (SCCR): 25 kA, Voltage - Protection Level (VP) (2416): 2.5 kV.