1490-38-AL RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: HEX SPACERPLAIN ALUMINUM3/4 HEX
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Aluminum
Type: Hex Spacer
Length - Overall: 0.438" (11.11mm)
Between Board Height: 0.438" (11.13mm) 7/16"
Diameter - Outside: 0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Diameter - Inside: 0.380" (9.65mm)