1490-38-SS RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL3
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Stainless Steel
Type: Hex Spacer
Length - Overall: 0.438" (11.11mm)
Between Board Height: 0.438" (11.13mm) 7/16"
Diameter - Outside: 0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Diameter - Inside: 0.380" (9.65mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL3, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Stainless Steel, Type: Hex Spacer, Length - Overall: 0.438" (11.11mm), Between Board Height: 0.438" (11.13mm) 7/16", Diameter - Outside: 0.750" (19.05mm) 3/4" Hex, Diameter - Inside: 0.380" (9.65mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Part Status: Active.