14A-10-10B3 Pulse Electronics
14A%20Series%20Laminated%20Xfrmrs.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 10VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 47.63mm L x 39.67mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 0.53 lb (240.4 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 10VA
Current - Output (Max): Parallel 2A, Series 1A
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 34.93mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 5V, Series 10V
Center Tap: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 10VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 47.63mm L x 39.67mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.53 lb (240.4 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 10VA, Current - Output (Max): Parallel 2A, Series 1A, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 34.93mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 5V, Series 10V, Center Tap: No, Part Status: Active.