14A-30-28B35 Pulse Electronics
14A Series Laminated Xfrmrs.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 66.68mm L x 55.55mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 1.2 lbs (544.3 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Single, Multiple Taps
Power - Max: 30VA
Current - Output (Max): Parallel 2.12A, Series 1.06A
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 39.67mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 30VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 66.68mm L x 55.55mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 1.2 lbs (544.3 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Single, Multiple Taps, Power - Max: 30VA, Current - Output (Max): Parallel 2.12A, Series 1.06A, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 39.67mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V, Center Tap: No.