14A-56-16B18 Pulse Electronics
14A Series Laminated Xfrmrs.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 56VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 76.20mm L x 63.50mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 1.7 lbs (771.1 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Single, Multiple Taps
Power - Max: 56VA
Current - Output (Max): Parallel 7A, Series 3.5A
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 46.02mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 56VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 76.20mm L x 63.50mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 1.7 lbs (771.1 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Single, Multiple Taps, Power - Max: 56VA, Current - Output (Max): Parallel 7A, Series 3.5A, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 46.02mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V, Center Tap: No.