Продукція > IDEAL POWER LTD. > 14GJ15WD-0500100BW
14GJ15WD-0500100BW
14GJ15WD-0500100BW Ideal Power Ltd.
ideal%20power%2014gj15wd-xy-bw%2012w%20uk%20plugtop%20series.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC-DC POWER SUPPLY 5V 1A MICRO U
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.30" L x 1.92" W x 1.32" H (58.4mm x 48.8mm x 33.6mm)
Voltage - Output: 5V
Output Connector: USB Micro
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, UKCA
Form: Wall Mount (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: BS 1363
Region Utilized: United Kingdom
No Load Power Consumption: 100mW
Power (Watts): 5 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 226 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC-DC POWER SUPPLY 5V 1A MICRO U, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.30" L x 1.92" W x 1.32" H (58.4mm x 48.8mm x 33.6mm), Voltage - Output: 5V, Output Connector: USB Micro, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, UKCA, Form: Wall Mount (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: BS 1363, Region Utilized: United Kingdom, No Load Power Consumption: 100mW, Power (Watts): 5 W, Standard Number: 62368-1.