Продукція > IDEAL POWER LTD. > 14GJ15WD-1200100BW-2.5
14GJ15WD-1200100BW-2.5
14GJ15WD-1200100BW-2.5 Ideal Power Ltd.
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC-DC POWER SUPPLY 12V 1A 2.5MM
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.30" L x 1.92" W x 1.32" H (58.4mm x 48.8mm x 33.6mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 78.74" (2.0m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: BS 1363
Region Utilized: United Kingdom
No Load Power Consumption: 100mW
Power (Watts): 12 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC-DC POWER SUPPLY 12V 1A 2.5MM, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.30" L x 1.92" W x 1.32" H (58.4mm x 48.8mm x 33.6mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 78.74" (2.0m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, UKCA, Form: Wall Mount (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: BS 1363, Region Utilized: United Kingdom, No Load Power Consumption: 100mW, Power (Watts): 12 W, Standard Number: 62368-1.