Продукція > STÄUBLI > 15.0650C2-23
15.0650C2-23
15.0650C2-23 STÄUBLI
Виробник: STÄUBLI
Category: AC connectors - others
Description: Connector: AC supply; screw terminal (AxiClamp); female; 10BV
Type of connector: AC supply
Electrical mounting: screw terminal (AxiClamp)
Connector: plug
Kind of connector: female
Manufacturer series: 10BV
Maximum current: 250A
Rated voltage: 1kV AC; 1.5kV DC