Продукція > STÄUBLI > 15.0674C2-21
15.0674C2-21
15.0674C2-21 STÄUBLI
Виробник: STÄUBLI
Category: AC connectors - others
Description: Connector: AC supply; crimped; female; 21BV; 800A; 1kVAC; PIN: 1
Manufacturer series: 21BV
Maximum current: 800A
Rated voltage: 1kV AC; 1.5kV DC