Продукція > STÄUBLI > 15.0684C1-21
15.0684C1-21
15.0684C1-21 STÄUBLI
Виробник: STÄUBLI
Category: AC connectors - others
Description: Connector: AC supply; crimped; male; 21BV; 1000A; 1kVAC; PIN: 1; PA
Type of connector: AC supply
Electrical mounting: crimped
Connector: plug
Kind of connector: male
Manufacturer series: 21BV
Maximum current: 1kA
Rated voltage: 1kV AC; 1.5kV DC