Продукція > STÄUBLI > 15.0684C3-23
15.0684C3-23
15.0684C3-23 STÄUBLI
Виробник: STÄUBLI
Category: AC connectors - others
Description: Connector: AC supply; crimped; male; 21BV; 1000A; 1kVAC; PIN: 1; PA
Maximum current: 1kA
Rated voltage: 1kV AC; 1.5kV DC