Продукція > STÄUBLI > 15.0718C2-23
15.0718C2-23
15.0718C2-23 STÄUBLI
Type of connector: AC supply
Manufacturer series: 16BL
Maximum current: 630A
Rated voltage: 1kV AC; 1.5kV DC