Продукція > FINDER > 15.21.9.024.B200
15.21.9.024.B200
15.21.9.024.B200 FINDER
15-series-YESLI-EN.pdf S1Y15_YESLYEN.pdf IB152124VEN.pdf
Виробник: FINDER
Category: Building Automation
Description: Dimmer; Bluetooth; flush mount; 12÷24VDC; IP20; YESLY; -10÷50°C
Type of automation module: dimmer
IP rating: IP20
Dimensions: 43x44.1x21.9mm
Kind of module: wireless
Manufacturer series: YESLY
Mounting: flush mount
Connection: screw terminals
Operating temperature: -10...50°C
Power consumption: 0.4W
Supply voltage: 12...24V DC
Switching capacity: 192W
Software: dedicated mobile app; Finder Toolbox Plus
Communictions protocol: Bluetooth
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Building Automation, Description: Dimmer; Bluetooth; flush mount; 12÷24VDC; IP20; YESLY; -10÷50°C, Type of automation module: dimmer, IP rating: IP20, Dimensions: 43x44.1x21.9mm, Kind of module: wireless, Manufacturer series: YESLY, Mounting: flush mount, Connection: screw terminals, Operating temperature: -10...50°C, Power consumption: 0.4W, Supply voltage: 12...24V DC, Switching capacity: 192W, Software: dedicated mobile app; Finder Toolbox Plus, Communictions protocol: Bluetooth.