Продукція > Вивідні резистори > 1W > 150 kOhm 5% 1W вив. (CR100SJTB-150KR-Hitano)
150 kOhm 5% 1W вив. (CR100SJTB-150KR-Hitano)
CR-S_080911.pdf
Код товару: 3486
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 150 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 1 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 9x3 mm; Dвив = 0,64 mm
Тип: вугільні мініатюрні
Температура: -55...+125°C
у наявності 3933 шт:
17 шт - РАДІОМАГ-Київ
500 шт - РАДІОМАГ-Львів
121 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
100 kOhm 5% 1W вив. (CR100JTB-100KR-Hitano)
CR_20140904-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 1W
Номінал: 100 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 1 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 11x4 мм; Dвив=0,75 mm
Тип: вугільні мініатюрні
Температура: -55...+125°C
208 шт - РАДІОМАГ-Київ
240 шт - РАДІОМАГ-Львів
80 шт - РАДІОМАГ-Харків
744 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
100 kOhm 5% 1W вив. (CR100SJTB-100KR-Hitano)
CR-S_080911.pdf
Вивідні резистори > 1W
Номінал: 100 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 1 W
U, роб.: 500 V
Температура: -55...+125°C
у наявності: 239 шт
24 шт - РАДІОМАГ-Київ
60 шт - РАДІОМАГ-Львів
80 шт - РАДІОМАГ-Харків
70 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
47 kOhm 5% 1W вив. (CR100SJTB-47K-Hitano)
Вивідні резистори > 1W
Номінал: 47 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 1 W
U, роб.: 500 V
Температура: -55...+125°C
у наявності: 710 шт
510 шт - склад
40 шт - РАДІОМАГ-Львів
140 шт - РАДІОМАГ-Харків
75 kOhm 5% 1W вив. (CR100SJTB-75KR-Hitano)
Вивідні резистори > 1W
Номінал: 75 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 1 W
U, роб.: 500 V
Температура: -55...+125°C
товару немає в наявності
1 MOhm 5% 1W вив. (CR100JTB-1MR-Hitano)
CR_20140904-datasheet.pdf
Вивідні резистори > 1W
Номінал: 1 MOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 1 W
U, роб.: 500 V
Температура: -55...+125°C