15BJ20CAH EATON ELECTRONICS
15BJ.pdf
Виробник: EATON ELECTRONICS
Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 1.5kW; 22.2÷24.5V; 46.3A; bidirectional; SMB flat; 15BJ
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 1.5kW
Max. off-state voltage: 20V
Breakdown voltage: 22.2...24.5V
Max. forward impulse current: 46.3A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SMB flat
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Kind of package: reel; tape
Manufacturer series: 15BJ
Application: automotive industry
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 1.5kW; 22.2÷24.5V; 46.3A; bidirectional; SMB flat; 15BJ, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 1.5kW, Max. off-state voltage: 20V, Breakdown voltage: 22.2...24.5V, Max. forward impulse current: 46.3A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: SMB flat, Mounting: SMD, Leakage current: 1µA, Kind of package: reel; tape, Manufacturer series: 15BJ, Application: automotive industry.