15BJ9-0AH
15BJ9-0AH Eaton - Electronics Division
15BJ_High_Reliability_DS.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 9VWM UNI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 97.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9V
Supplier Device Package: SMBF
Unidirectional Channels: 1
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 10V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 9VWM UNI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 97.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9V, Supplier Device Package: SMBF, Unidirectional Channels: 1, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 10V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції 15BJ9-0AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
15BJ90AH Виробник : Eaton Electronics ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, 15BJ FAMILY, 90Vdc, Uni-