Продукція > DELEVAN > 15BRCX-602-B10F
15BRCX-602-B10F
15BRCX-602-B10F Delevan
Виробник: Delevan
Encoders Frameless Resolver 1.5 inch OD - Rotor Primary; Servo Groove - Aluminum - 0.635 inch long with 1.449 inch pilot; Winding: Vrms:7, KHz:10, mA:40, TR:0.5, Speed:1, Accuracy:20 arcmin spread; Rotor Bore: 3/8 inch, Length: 0.635 inch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук