Продукція > DELEVAN > 15BRX700-D10AA
15BRX700-D10AA
15BRX700-D10AA Delevan
Виробник: Delevan
Encoders Servo Groove - Aluminum - 1.0 inch long with 1.449 inch pilot; Winding: Vrms:8, KHz:8, mA:50, TR:0.5, Speed:1, Accuracy:16 arcmin spread; Rotor Bore: 3/8 inch, Length 0.635 inch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук