Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS6150-3000500P
15DYS6150-3000500P
15DYS6150-3000500P Ideal Power Ltd.
idealpower30vdc5apsu15dys61503000500p01.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 150W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.79" L x 2.80" W x 1.46" H (172.5mm x 71.0mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 30V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 5A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Standard Number: 60950-1
на замовлення 48 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 150W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.79" L x 2.80" W x 1.46" H (172.5mm x 71.0mm x 37.0mm), Voltage - Output: 30V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, GS, SAA, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 5A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Standard Number: 60950-1.