Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS812-050210W-3-2.5
15DYS812-050210W-3-2.5
15DYS812-050210W-3-2.5 Ideal Power Ltd.
ideal%20power%2015dys812-xyw-3-2.5%2012w%20uk%20plugtop%20series.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: PLUG-IN UK PSU 5V DC 2.1A 10.5W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.60" L x 1.94" W x 1.37" H (66.0mm x 49.3mm x 34.8mm)
Voltage - Output: 5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, UKCA
Form: Wall Mount (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.1A
Input Connector: BS 1363
Region Utilized: United Kingdom
Power (Watts): 11 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 154 шт:
Написати відгук
Description: PLUG-IN UK PSU 5V DC 2.1A 10.5W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.60" L x 1.94" W x 1.37" H (66.0mm x 49.3mm x 34.8mm), Voltage - Output: 5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 45°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, UKCA, Form: Wall Mount (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.1A, Input Connector: BS 1363, Region Utilized: United Kingdom, Power (Watts): 11 W, Standard Number: 62368-1.