Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS812-120100S-2-2.5
15DYS812-120100S-2-2.5
15DYS812-120100S-2-2.5 Ideal Power Ltd.
15DYS812.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Packaging: Box
Voltage - Output: 12V
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, cULus, RCM, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 437 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W, Packaging: Box, Voltage - Output: 12V, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cULus, RCM, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Standard Number: 62368-1.