Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS812-240050S-1-2.5
15DYS812-240050S-1-2.5
15DYS812-240050S-1-2.5 Ideal Power Ltd.
15DYS812.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Packaging: Box
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Approval Agency: CE, cULus, RCM, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 500mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 109 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W, Packaging: Box, Voltage - Output: 24V, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cULus, RCM, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 500mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Standard Number: 62368-1.