Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS818-050300W-1
15DYS818-050300W-1
15DYS818-050300W-1 Ideal Power Ltd.
15DYS818.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.66" L x 1.79" W x 1.10" H (67.5mm x 45.5mm x 28.0mm)
Voltage - Output: 5V
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cULus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 136 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.66" L x 1.79" W x 1.10" H (67.5mm x 45.5mm x 28.0mm), Voltage - Output: 5V, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 45°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cULus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Standard Number: 62368-1.