Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS818-240075W-2
15DYS818-240075W-2
15DYS818-240075W-2 Ideal Power Ltd.
ideal%20power%2015dys818-xyw-2-rs%2018w%20eu%20plugtop%20series.pdf?utm_source=chatgpt.com
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.66" L x 1.79" W x 1.10" H (67.5mm x 45.5mm x 28.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 750mA
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
Power (Watts): 18 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 130 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.66" L x 1.79" W x 1.10" H (67.5mm x 45.5mm x 28.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 45°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 750mA, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, Power (Watts): 18 W, Standard Number: 62368-1.