Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS818-240075W-3
15DYS818-240075W-3
15DYS818-240075W-3 Ideal Power Ltd.
Ideal-Power-24V-DC-0.75A-PSU-15DYS818-240075W-3-Rev.02.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.60" L x 1.94" W x 1.37" H (66.0mm x 49.3mm x 34.8mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE
Form: Wall Mount (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 750mA
Input Connector: BS 1363
Region Utilized: United Kingdom
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 75 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.60" L x 1.94" W x 1.37" H (66.0mm x 49.3mm x 34.8mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 45°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, Form: Wall Mount (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 750mA, Input Connector: BS 1363, Region Utilized: United Kingdom, Part Status: Active, Power (Watts): 18 W, Standard Number: 62368-1.