Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS830-120250W-1-2.5
15DYS830-120250W-1-2.5
15DYS830-120250W-1-2.5 Ideal Power Ltd.
15DYS830.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.02" L x 1.89" W x 1.22" H (76.8mm x 48.0mm x 31.0mm)
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cULus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.5A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Power (Watts): 30 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.02" L x 1.89" W x 1.22" H (76.8mm x 48.0mm x 31.0mm), Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cULus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Power (Watts): 30 W, Standard Number: 62368-1.