Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS830-150200W-K
15DYS830-150200W-K
15DYS830-150200W-K Ideal Power Ltd.
Ideal-Power-15V-DC-2A-PSU-15DYS830-150200W-K-01-1.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: CE, GS, SAA, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: 86.94%
Current - Output (Max): 2A
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Standard Number: 60950-1
на замовлення 179 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CE, GS, SAA, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: 86.94%, Current - Output (Max): 2A, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Standard Number: 60950-1.