Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS830-240125W-3-2.5
15DYS830-240125W-3-2.5
15DYS830-240125W-3-2.5 Ideal Power Ltd.
15DYS830.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.02" L x 1.96" W x 1.22" H (76.8mm x 50.0mm x 31.0mm)
Voltage - Output: 24V
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE
Form: Wall Mount (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.25A
Input Connector: BS 1363
Region Utilized: United Kingdom
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 103 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.02" L x 1.96" W x 1.22" H (76.8mm x 50.0mm x 31.0mm), Voltage - Output: 24V, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, Form: Wall Mount (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.25A, Input Connector: BS 1363, Region Utilized: United Kingdom, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Standard Number: 62368-1.